UAB Headex LT-Vilnius in Vilnius, Lithuania

Mūsų klientas – yra didžiausias pasaulyje lanksčių darbo vietų sprendimų tiekėjas, kurio klientai yra vieni iš sėkmingiausių verslininkų pasaulyje, šiuo metu prie kolektyvo kviečia prisijungti biuro administratorę (-ių).

Jūsų atsakomybės:

-Dokumentų ruošimas;

-Sąskaitų ir mokėjimų kontroliavimas;

-Bendravimas su klientais (telefonu ir elektroniniu paštu);

-Biuro aplinkos priežiūra;

-Susitikimų organizavimas;

-Asistavimas vadovui.

Darbo vieta: Vilniaus g.

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00 val.

-Galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje;

-Motyvuojantį atlyginimą;

-Darbą pačiame Vilniaus centre;

-Draugišką ir energingą kolektyvą;

-Neįkainojamą patirtį.

Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

-Puiki anglų kalba (žodžiu, raštu);

-Puiki lietuvių kalba;

-Panašaus darbo patirtis;

-Pozityvumas;

-Atsparumas stresinėms situacijoms;

-Energingumas;

-Loginis mąstymas;

-Operatyvumas;

-Organizaciniai įgūdžiai.

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Street: Vilniaus g. 31

Post End Date: 7/30/2018

Darbo pobūdis (Text Only): Mūsų klientas – yra didžiausias pasaulyje lanksčių darbo vietų sprendimų tiekėjas, kurio klientai yra vieni iš sėkmingiausių verslininkų pasaulyje, šiuo metu prie kolektyvo kviečia prisijungti biuro administratorę (-ių).

-Dokumentų ruošimas; -Sąskaitų ir mokėjimų kontroliavimas; -Bendravimas su klientais (telefonu ir elektroniniu paštu); -Biuro aplinkos priežiūra; -Susitikimų organizavimas; -Asistavimas vadovui.

Darbo vieta: Vilniaus g. Darbo laikas: I-V 8:00-17:00 val.

Mes siūlome (Text Only): -Galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje; -Motyvuojantį atlyginimą; -Darbą pačiame Vilniaus centre; -Draugišką ir energingą kolektyvą; -Neįkainojamą patirtį.

Reikalavimai (Text Only): -Puiki anglų kalba (žodžiu, raštu); -Puiki lietuvių kalba; -Panašaus darbo patirtis; -Pozityvumas; -Atsparumas stresinėms situacijoms; -Energingumas; -Loginis mąstymas; -Operatyvumas; -Organizaciniai įgūdžiai.