SaluteMyJobs.com Jobs

Salute My Job

Job Information

EY Marketingový specialista in Czech Republic

Marketingový specialista

Core Business Services

Requisition # CZE00041

Post Date Jun 13, 2019

Naše marketingové oddělení (Brand, Marketing and Communications) se věnuje podpoře a propagaci značky EY prostřednictvím mnoha marketingových aktivit a projektů. Nyní máte možnost stát se součástí marketingového týmu, do kterého hledáme kolegu/kolegyni, jež se bude podílet na realizaci marketingových projektů a zajišťovat administrativní podporu při marketingových aktivit.

Náplň práce:

►Organizace klientských akcí - kompletní realizace klientských seminářů a konferencí, firemní akce a sponzoring

►Externí marketingová komunikace - příprava a distribuce pravidelných informačních bulletinů, vedení příslušných externích a interních webových stránek, tvorba marketingových brožur

►Údržba klientské databáze

►Klientské a marketingové reporty

Co požadujeme:

►Ukončené vysokoškolské vzdělání (ideálně ekonomického či marketingového směru)

►1 rok zkušeností v oblasti marketingu

►Vynikajícíznalostčeského a anglického jazyka slovem i písmem

►Pečlivost, zorganizovanost a spolehlivost

►Komunikativnost a příjemnévystupování

►Zkušenost s používáním sociálních sítíje výhodou

►Ochotu učit se novévěci

►Pozitivnía přátelskýpřístup

Co nabízíme:

►Přátelskéa transparentnípracovní prostředí, mezinárodní zázemí a propojení se zahraničními kancelářemi EY

►Zaměstnaneckébenefity v hodnotě27.000 Kčročněpodle osobních preferencí(permanentky do fitness center, vstupenky do kin a divadel, jazykovékurzy, zážitkovéaktivity, zdravotní péče, wellness, penzijní připojištění, stravenky a mnoho dalších)

►6 týdnůdovolené,životnípojištění, IPhone,

Termínnástupu:

►Ihned

DirectEmployers